KULLANIM ŞARTLARI

Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyun.

Kullanım Şartları: 

Bu web sitesini kullanarak, bu Anlaşmayı okuduğunuz ve gözden geçtiğinizi ve şarkılarınıza uymayı kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz. Bu anlaşmanın şartlarına bağlı olmak istemiyorsanız, web sitesini kullanmayı bırakmanız önerilir. American Realty Network LLC, sadece şartlarını kabul edenlere bu web sitesini, ürünlerini ve hizmetlerini kullanma ve erişim imkanı tanır.

Gizlilik Politikası: 

Web sitemizi kullanmaya devam etmeden önce kullanıcı verilerimizle ilgili “Gizlilik Politikamızı” okumanızı tavsiye edin. Uygulamalarımızı daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Yaş kısıtlaması: 

Bu web sitesini kullanmadan önce en az 18 (onsekiz) yaşında olmalısınız. Bu web sitesini kullanarak, en 18 yaşında olduğunuzu ve bu Anlaşmaya yasal olarak bağlı kalabileceğinizi garanti edersiniz. Yaş yanlış temsilinden kaynaklanan sorumluluklar için hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Fikri mülkiyet: 

Bu web sitesinde sağlıklı olan tüm malzemelerin, ürünlerin ve hizmetlerin American Realty Network LLC, bağlı şirketler, yöneticileri, memurları, çalışanları, acenteleri, tedarikçileri veya lisans verenlerinin mülkiyetinde olduğunu kabul edersiniz. Tüm telif hakları, ticari sırlar, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyetler de dahil olmak üzere. Ayrıca, American Realty Network LLC’nin fikri mülkiyetini herhangi bir şekilde, elektronik, dijital veya yeni ticari marka tescilleri dahil olmak üzere, yeniden üretmeye veya yeniden dağıtmamayı kabul edersiniz.

Yüklediğiniz ve yayınladığınız içeriği görüntülemek, kullanmak, kopyalamak, iletmek ve yayınlamak için American Realty Network LLC’ye telifsiz ve münhasır bir lisans verirsiniz. Fikri mülkiyet iddialarıyla ilgili sorunlar için şirketle iletişime geçmelisiniz.

Kullanıcı hesapları: 

Bu web sitesinin bir kullanıcısı olarak, bizimle kayıt olmanız ve özel bilgiler sağlamanız istenebilir. Bu bilgilerin doğruluğundan ve tanımlayıcı bilgilerinizin güvenliğinden siz sorumlusunuzdur. Ayrıca, hesabınız veya şifreniz altında meydana gelen tüm faaliyetlerden soruluyorsunuzdur. Web sitesindeki hesabınızın güven ile ilgili herhangi bir olası sorulduğunu düşünürseniz, derhal bizi bilgilendirin, böylece uygun şekilde ele alabiliriz. Hesapları sonlandırma, içeriği düzenleme veya kaldırma ve siparişleri kendi takdirimize bağlı olarak iptal etme hakkını saklı tutarız.

Uygulanabilir yasa: 

Bu web sitesini kullanarak, Florida, ABD’nin çatışma yasaları prensiplerine bakılmaksızın bu koşulları ve şartları, American Realty Network LLC ve siz veya iş ortakları ve iş ilişkileri arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlık hakkında belirleyecektir.

Anlaşmazlıklar: 

Web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık veya bizden satın aldığınız ürünlerle ilgili herhangi bir anlaşmazlık, Florida, ABD’nin eyalet veya federal mahkemesi tarafından arabuluculuk yapılacaktır ve böyle mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve yetki yerini kabul edersiniz.

Tazminat:

American Realty Network LLC’ye karşı ortaya çıkabilecek yasal iddialardan doğan tüm talepleri tazmin etmeyi kabul edersiniz ve American Realty Network LLC’yi zararsız tutarsınız. Kendi yasal danışmanımızı seçme hakkını saklı tutarız.

Sorumluluk sınırlandırması: 

American Realty Network LLC, web sitemizin yanlış kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan soruludur.

American Realty Network LLC, bu Anlaşmayı istediği zaman düzenleme, değiştirme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Bu deşiklikleri kullanıcılarımıza bu sayfayı güncelleyerek bildireceğiz.

Bu Anlaşma, American Realty Network LLC ile kullanıcı arasında bir anlaşmadır ve bu web sitesinin kullanımı ile ilgili tüm önceki anlaşmaları geçerli kılar ve değiştirir.